Eragon Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir çocuk... Bir Ejderha.. Ve soluksuz macera

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Gaidera

2 posters
YazarMesaj
Ra'zac
Ra'zac
 Ra'zac

Ben Gaidera Empty
MesajKonu: Ben Gaidera   Ben Gaidera Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:34 pm

Altın rengi hafif bir ışık süzmesi hafif bir şekilde aralanmış pencereden içeriyi aydınlatıyordu. Güneş yavaş bir şekilde doğmaya başlamıştı.Odada eski püskü bir yatak ve hemen onun yanında bir dolap vardı. Yatağın hemen karşısında ise çürümeye yüz tutmuş bir çalışma masası duruyordu. Çürük çalışma masasının üstünde küçük şirin bir lamba dışında yepyeni bir asa duruyordu. Yatakta yatan çocuğun ağaç gövdesi gibi kahverengi saçları karmakuruşuk dağılmıştı.
Altın ışık süzmesi çocuğun yüzüne çarptı. Çocuk ışıktan rahatsız olarak gözlerini kırpıştırdı. Sabah olmuşa benziyordu.Çocuk yatakta doğrularak gözlerinin altı mosmor olmuş bir şekilde etrafını süzdü. Gözlerini ovuşturarak ayağa kalktı ve aralık pencereye doğru harekete geçti. Pencereye vardığında sessiz sokağa göz gezdirdi. Güneş ışınları sokağı henüz aydınlatmaya başlamıştı. Sokakta hiç kimse yoktu.Çocuk içeri girerek dolabına yöneldi. Dolabın kırık kapağını açarak bir kot pantolon ve siyah bir t-short çıkardı.Bunları üstüne geçirip koridora çıktı. Koridorun sonundaki ahşap merdivenlerden hızlı hızlı indi. Birden asasını yukarda unuttuğunu farkedince merdivenlere yöneldi ama annnesi merdivenlerin önüne geçip onu durdurdu. Aynı annsesi gibi onunda zümrüt yeşili gözleri vardı.Saç rengide annesine benziyordu. Ama huyları tamamen babasına aitti.Annesi gözlerinde kızgın bir ifade ile konuşmaya başladı:
''Alexsander!Hiç bir yere gitmiyorsun.Şimdi kahvaltı zamanı.Zaten bir saattir senin uyanmanı bekliyoruz.
Baban işe geç kalacak,hızlı ol!''

Alexsander peki diyerek hemen yukarı fırladı. Odasına girdiğinde asasını aramaya başladı. Acaba nereye koymuştu?Sonunda masaya bakınca asasının orda olduğunu gördü. Aşağı indiğinde annesi kahvaltı masasında oturuyordu. Babasıda yanındaydı.Alexsander masaya oturdu.Biraz birşeyler yedi. Zaten karnı pek aç değildi. Annesine teşekkür ettikten sonra masadan kalktı. Babasıda on dakika içine evden ayrılmıştı. Alexsander bu gün ne yapsam diye düşünüyordu. En iyisi biraz dolaşmaktı.Çıkış kapısına gitti.Spor ayakkabılarını giydi ve annesine veda ederek dışarı çıktı. Şimdi sokak daha aydınlıktı ve insanlar sokağa yayılmışlardı. Bakanlık çalışanları işlerine gidiyorlardı. Alexsander ise öyle aylak aylak etrafa bakınıyordu. Birden gözüne bir kız çarptı. Alev kırmızısı saçları vardı. Gözleri ise kopkoyu bir siyahlıktaydı. Alexsander bu kızın güzelliğine tutulmuştu. Artık ondan başkasını görüyordu gözü. Kız Alexsander'ın yanından geçti ve köşeyi döndü. Alexsander'a kızın kokusu gül yaprakları kadar güzel gelmişti.Alexsander hemen kızın peşine takıldı ama onun dödüğü sokağa girince onu bulamadı. Böyle birkaç saat onu aradı ama kızdan eser yoktu. Alexsander yenilgi ifadesiyle eve geri döndü. Annesine bir şey demeden odasına çıktı. Kendini yatağına attı ve kızı düşünmeye başladı. Acaba onu görebilecek miydi ? Kendini çok yorgun hissetti aniden. Canı acıyordu. Kendini bir anda uyurken buldu. Rüya görüyordu. Sokakta karşılaştığı kızla beraberdi. Ama daha sonra karanlık bir bulut kızı kaptı ve içine çekti. Alexsander çaresizlik içinde bağrınıyordu. ARüya böyle devam etti...

Bir Hp rpg'sidir.Kanıtlanabilir.
Arya
Kurucu | Elf Prensesi | Elflerin Temsilcisi
Kurucu | Elf Prensesi | Elflerin Temsilcisi
Arya

Ben Gaidera Empty
MesajKonu: Geri: Ben Gaidera   Ben Gaidera Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 7:58 am

65
https://eragonrpg.yetkin-forum.com

Ben Gaidera
1 sayfadaki 1 sayfası